Pokládka vinylové podlahy

V Praze a okolí zaměření a cenová nabídka zdarma

+420 775 981 999

Pokládka vinylové podlahy

Vinylová podlaha je ve své podstatě velmi podobná PVC podlaze. Hlavní rozdíl spočívá především v odolnosti. Vinylová podlaha je mnohem více odolná, pružná a pevná než PVC, protože je vyrobena z mnohem tužšího materiálu. Nevýhodou vynilové podlahy je její náročnost na pokládku.

Jednotlivé dílce jsou vyměnitelné a pro opravu určité části podlahy stačí vyměnit jen konkrétní dílce. Vinylová podlaha se v poslední době stává v České Republice velmi populární právě díky její zatížitelnosti a jednoduchým opravám.

Tento druh podlahy se hodí například do domácností se zvířecími mazlíčky a v prostředí, kde je vyžadována odolnost proti vlhkosti. Další příjemnou vlastností podlahy je zvuková izolace.

Hodí se do domácností, kde jsou přítomni domácí mazlíčci. Je možné instalovat i např. do koupelny, protože vinylová podlaha je odolná proti vlhkosti. Výborná je také zvuková izolace.

Tenisová 961/9, Praha 15 – Hostivař

O nás

Specializujeme se na pokládku moderních podlahových krytin včetně úprav podkladů. Naším cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost našich zákazníků.

Kontakt

+420 775 981 999

IČO: 08173907

info@podlahybenak.cz

Tenisová 961/9, Praha 15 – Hostivař

Služby

PVC

Vinyl

Dřevěné parkety

Laminátové podlahy

Renovace parket

%d bloggers like this: